me_photo_blogPrzede wszystkim człowiek. Tata, mąż, pasjonat człowieka i motoryzacji, sprzedawca, trener&mówca. Idealista i marzyciel. A co robię zawodowo, gdzie mnie nie było i dokąd dotarłem na naszym polskim, a nawet i nie polskim rynku, to poczytaj tutaj: www.OlekSienkiewicz.pl albo jeśli wolisz social media tutaj: Mój Profil Na LinkedIn

Od samego początku, poza przekazywaniem wiedzy działam aktywnie w biznesie. Dzisiaj nawet w modelu 30% inspirowanie, 70% biznes. Jestem doradcą zarządu w dużej grupie kapitałowej (ubezpieczenia, nowe technologie, przemysł), członkiem rad nadzorczych w dwóch podmiotach (w tym jeden UK) oraz udziałowcem w projektach biznesowych, które rozwijam wspólnie z wyjątkowymi ludźmi.

A! Z tego, co mówią to jestem i autorem. Bardzo dumnym z tego, co napisałem, a ktoś wydał. Poza książką dostępna TUTAJ, regularnie pisywałem / pisuję do branżowych tytułów, m.in.: Gazeta Wrocławska, dodatek Strefa biznesu, dwumiesięcznik AS Sprzedaży, portal branżowy SalesNews.pl.

Raczej nie bywam na salonach, kocham prawdziwość u innych i uwielbiam godzinami wpatrywać się w piękno otaczającej nas natury. Uwielbiam proste rzeczy i odcinam się od nadęcia.

Kompetencyjnie zatraciłem się w uczeniu innych SPRZEDAŻY INTELIGENTNEJ EMOCJONALNIE. To pewnie dlatego od ponad trzech lat realizuję się jako Licencjonowany Trener szwajcarskiej metodyki Structogram® Więcej o tej metodyce oraz wartości jaką dostarczam można poczytać TUTAJ.