Najpierw zajmuję się tym, aby dobrze zrozumieć. Później dzielę się tym z innymi. Przeznaczenie wepchnęło mnie kiedyś w sprzedaż i tak już zostało. Wrodzony popęd do obcowania z innymi ludźmi oraz niepohamowana chęć do werbalizowania swoich myśli zaowocowała miłością do pracy w roli trenera sprzedaży i nie tylko. Czasem jeszcze obcuję nieco z marką – głównie dla wybranych klientów i realizacji. Marzę, osiągam i pomagam innym, żeby mieli tak samo.

Serdecznie zapraszam Cię, Drogi Czytelniku, do odwiedzenia strona z projektami które realizuję. Jednocześnie załączam kilka wybranych video z całej masy różnych materiałów, które mam nadzieję przybliżą Ci to, czemu ja poświęciłem się zawodowo. Dziękuję.

EmocjonalneIQ.pl – pomagam ludziom rozwijać siebie w najlepszy (moim zdaniem) z możliwych sposobów – w pełnej zgodzie ze samym sobą i w oparciu o swój wrodzony, naturalny potencjał. Wszystko w oparciu o naukową, szwajcarską i bardzo unikalną metodykę Structogram®

Odkryj12.pl – łączę polską praktykę sprzedaży i przedsiębiorczości z narzędziami oraz technologią rozwoju. W asyście moich gości (na żywo i video) odkrywamy przed uczestnikami 12 tajemnic skutecznej sprzedaży. Pokazujemy jak praktycznie: przekonywać, projektować sprzedaż, budować relacje, radzić sobie z trudnościami w prawdziwym życiu, podchodzić skutecznie do celów, zarządzać własną ambicją tak aby wspierała, zarządzać swoimi emocjami. Odkryj12 to seminarium, które jest określane jak bardzo praktyczny i inspirujący dzień, który daje bardzo dużo prostych w zastosowaniu podpowiedzi jak skutecznie i świadomie żyć i rozwijać się biznesowo.

OlekSienkiewicz.pl – to moja główna strona, na której znajdziesz informacje o moich doświadczeniach oraz wszystkich możliwościach, z których możesz skorzystać.

ZSquad.pl – to projekt o specyfice CSR, który realizuję (wg opracowanej autorskiej koncepcji) i moderuję na zlecenie i wspólnie z grupą kapitałową WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A. z Wrocławia. W ramach projektu spółki z grupy inspirują młodzież z II LO w Oleśnicy (woj. dolnośląskie) w zakresie odpowiedzialnego i efektywnego biznesu. W ramach wsparcia oferujemy młodzieży cztery inspirujące wykłady (#4xZ) w których praktycy biznesu udzielają wskazówek w zakresie m.in. motywacji, zespołu, IT, zarządzania pieniądzem. Dodatkowo grupa ufundowała m.in. stypendia naukowe, wypłacane przez cały rok dla uczniów z wyjątkowymi osiągnięciami w wybranych dziedzinach oraz dodatkowe zajęcia z matematyki i informatyki. Projekt został doskonale przyjęty przed młodzież, za co raz jeszcze dziękuję!

ZarabiajNaZdrowie.pl – to z kolei projekt biznesowy, w ramach którego opracowałem i realizuję wspólnie z zespołem WDB HealthCare (Dystrybutor światowej klasy rozwiązań w zakresie prywatnej ochrony zdrowia), cykl konferencji dla branży ubezpieczeniowej, które budują świadomość polskiego i europejskiego rynku prywatnej ochrony zdrowia oraz wprowadzają na polski rynek unikalną ochronę zdrowia dostarczaną przez najstarszy rynek ubezpieczeniowy na świecie Lloyd’s.

VIDEO 1: Moje ulubione video z pierwszej edycji warsztatów opartych na technologii Structogram (opisane wyżej w EmocjonalneIQ.pl):

VIDEO 2: Reportaż z ostatniej edycji Odkryj12, która odbyła się we Wrocławiu:


Więcej VIDEO dokumentujących moją pracę i podejście dostępne TUTAJ – KLIKNIJ.