Najpierw zajmuję się tym, aby dobrze zrozumieć. Później dzielę się tym z innymi. Przeznaczenie wepchnęło mnie kiedyś w sprzedaż i tak już zostało. Wrodzony popęd do obcowania z innymi ludźmi oraz niepohamowana chęć do werbalizowania swoich myśli zaowocowała miłością do pracy w roli trenera sprzedaży i nie tylko. Czasem jeszcze obcuję nieco z marką – głównie dla wybranych klientów i realizacji. Od zawsze i na zawsze będę podejmował kolejne, nowe poprzeczki w przedsięwzięciach biznesowych, w których niezmiennie sięgam po kolejne wnioski do budowania jeszcze lepszej wersji siebie samego. Marzę, osiągam i pomagam innym, żeby mieli tak samo.

Serdecznie zapraszam Cię, Drogi Czytelniku, do odwiedzenia strona z projektami które realizuję. Jednocześnie załączam niżej 3 wybrane video z całej masy różnych materiałów, które mam nadzieję przybliżą Ci to, czemu ja poświęciłem się zawodowo. Dziękuję.

EmocjonalneIQ.pl – pomagam ludziom rozwijać siebie w najlepszy (moim zdaniem) z możliwych sposobów – w pełnej zgodzie ze samym sobą i w oparciu o swój wrodzony, naturalny potencjał. Wszystko w oparciu o naukową, szwajcarską i bardzo unikalną metodykę Structogram®

Odkryj12.pl – łączę polską praktykę sprzedaży i przedsiębiorczości z narzędziami oraz technologią rozwoju. W asyście moich gości (na żywo i video) odkrywamy przed uczestnikami 12 tajemnic skutecznej sprzedaży. Pokazujemy jak praktycznie: przekonywać, projektować sprzedaż, budować relacje, radzić sobie z trudnościami w prawdziwym życiu, podchodzić skutecznie do celów, zarządzać własną ambicją tak aby wspierała, zarządzać swoimi emocjami. Odkryj12 to seminarium, które jest określane jak bardzo praktyczny i inspirujący dzień, który daje bardzo dużo prostych w zastosowaniu podpowiedzi jak skutecznie i świadomie żyć i rozwijać się biznesowo.

OlekSienkiewicz.pl – to moja główna strona, na której znajdziesz informacje o moich doświadczeniach oraz wszystkich możliwościach, z których możesz skorzystać.

VIDEO 1: Moje ulubione video z pierwszej edycji warsztatów opartych na technologii Structogram (opisane wyżej w EmocjonalneIQ.pl):

VIDEO 2: Reportaż z ostatniej edycji Odkryj12, która odbyła się we Wrocławiu:

Więcej VIDEO dokumentujących moją pracę i podejście dostępne TUTAJ – KLIKNIJ.