To jest obrazek StructogramuDokładnie pamiętam ten moment w swoim życiu jak zrozumiałem, że chcę czegoś więcej.

Od siebie samego, od życia, od biznesu, od otoczenia, od relacji.

Zwyczajnie i po ludzku dotarłem do etapu, w którym nabrałem pewności, że jestem gotowy na więcej. Uwierzyłem w to, że faktycznie mogę wyruszyć w drogę po swoje marzenia.

Ba! Że moje marzenia są absolutnie realne i w 100% osiągalne pod warunkiem, że podejmę właściwą decyzję. Decyzję, która pozwoli mi wyzwolić w sobie odpowiednią motywację do działania. Decyzję dzięki której spotkam ludzi, którzy zamiast ściągać mnie na ziemię, przybiją mi piątkę i mocno zacisną kciuki za mój sukces. Szczerze, prawdziwie i z podziwem.

Zdecydowałem i zainwestowałem swój czas oraz naprawdę spore, jak na tamten moment życia, środki w wyjątkowe szkolenie w Londynie. W zaledwie trzy dni, które stały się czymś w rodzaju mojej prywatnej linii startowej.

Dzisiaj wiem doskonale, że było warto. Chociaż moje osobiste sukcesy zawdzięczam własnej decyzji, działaniom i konsekwencji, wciąż mam świadomość jak bardzo pomógł mi ten czas i tamten wyjazd. Czas spotkania z osiągnięciami, z motywacją i wiarą w swoje możliwości.

Piszę to ponieważ dzisiaj Ty również możesz być w podobnym momencie życia. Być może sam stoisz w zasięgu niebywałych możliwości, na które spoglądasz z bezpiecznego, nie angażującego miejsca. Zastanawiasz się, czy to jest właściwy moment i czy decyzja przyniesie pożądany wynik.

Muszę Ci to podpowiedzieć. Jest tylko jedna droga do tego, aby sprawdzić czy decyzja była słuszna – podjąć ją i potraktować, jako początek działania. Oznacza to, że decyzja otwiera drzwi, ale sam już musisz przez nie przejść. Już na początku zaczniesz zbierać informacje zwrotne na temat tego, gdzie się znalazłeś, na co musisz uważać, a co stanowi potencjalne źródło Twojego sukcesu.

A Twoją pracę, zaangażowanie oraz elastyczność rozliczy sam wynik. Decyzja jest o tyle kluczowa, że to właśnie bez niej wynik będzie zawsze przesądzony – ot wydarzy się NIC 😉

Trzymam kciuki za Twój sukces i serdecznie zapraszam Cię do tego, abyś sprawdził dlaczego warto podjąć własną, właściwą decyzję, a czas marnowany na wątpliwości

zainwestować w działanie.